iFOLK - hudební server

Reklama

Reklama

Nejčtenější

Rubrika

Nalaďte si

Poslední články

Proglas v týdnu od 5. listopadu 2007

Ilustrace

V příštím vydání pořadu Slyšte, lidé! se na Radiu Proglas ohlédneme za letošními soutěžními festivaly a připomeneme si vítěze Zahrady, Mohelnického dostavníku, Porty, Jizerské noty a dalších přehlídek. Dále v programové nabídce najdete pravidelný pořad o křesťanské hudbě Takt nebo koncert vsetínské kapely Dareband ze studia v přímém přenosu.

34413 čtenářů, známkovalo 356, průměr 3.1

Proglas v týdnu od 29. října 2007

Ilustrace

Dva koncerty ze studia nabídne Proglas svým posluchačům v tomto týdnu. Ve středu 31. října budou v pořadu Jak se vám líbí hrát živě písničkáři Zdeněk Hamřík a Petr Rímský a o den později se můžete těšit na instrumentální skupinu Two Basses ve složení dvě baskytary a bicí. Dále v programové nabídce najdete reprízu rozhovoru s baskickou kapelou Tapia eta Leturia nebo 60minutový profil Pavlíny Jíšové.

30731 čtenářů, známkovalo 343, průměr 3

Proglas v týdnu od 22. října 2007

Ilustrace

Jednou z největších hudebních událostí letošního podzimu je 10. ročník festivalu Kytara napříč žánry s Paco de Lucíou nebo Tommym Emmanuelem. Na Proglasu vás na něj pozve dramaturg přehlídky Stanislav Barek. Pokud dáváte přednost písničkářskému folku, poslechněte si reprízu rozhovoru s Lukym Lukáčem nebo koncert dua Tamaral (Petr Sedláček & Inka Tognerová) ze studia Proglasu. A za pozornost rozhodně stojí i podívání s baskickou kapelou Tapia eta Leturia.

31150 čtenářů, známkovalo 438, průměr 2.5

Proglas v týdnu od 15. října 2007

Ilustrace

I na druhou polovinu října připravila hudební redakce Proglasu porci lahůdek všech chutí a barev. Hned v pondělí vás pozveme na Afro Latin Fest do Brna, a to především na koncert vynikajícího kamerunského baskytaristy Richarda Bony. V pátek můžete být svědky návratu jihočeské rockové kapely Bombus terrestris, která v Proglasu nahrávala v roce 1999 několik svých písní. A na sobotu chystáme profil zpěvačky Katky García, samozřejmě především s ukázkami z aktuálního alba Woven Ways.

11208 čtenářů, známkovalo 360, průměr 3

Reklama