iFOLK - hudební server

Reklama

Reklama

Nejčtenější

Rubrika

Seriály

Poslední články

Lesk a bída rozhlasových hitparád II.

Minule jsme se věnovali srovnání jednotlivých typů hlasování do hitparád – klasickým dopisem, e-mailem, SMS či vyplněním formuláře na internetu. Dnes bych se chtěl zaměřit na otázku, kdo do hitparád hlasuje a proč. Přitom se samozřejmě dotknu problému, který jsem si už před deseti lety pracovně nazval „hlasující klany“. Projevují se různě, ale zpravidla je okamžitě poznáte.

14615 čtenářů, známkovalo 281, průměr 2.8

Lesk a bída rozhlasových hitparád I.

Na začátku ledna tomu bylo přesně 10 let, co na Radiu Proglas týden co týden připravuji posluchačskou hitparádu Kolem se toč. Není to samozřejmě nic proti americkému hitparádovému veteránovi Caseymu Kasemovi, který legendární American Top 40 uváděl i jako 70letý senior. Přesto jsem se rozhodl, že pár svých hitparádových zkušeností postupně zveřejním v rubrice Seriály a především že vám dám prostor pro diskusi. V první části tohoto miniseriálu se budu věnovat různým způsobům hlasování. V dalších částech se dotknu například problematiky takzvaných hlasovacích klanů nebo "slovní výplně" v hitparádách.

13336 čtenářů, známkovalo 365, průměr 2.9

LÍHEŇ

Dnes zahajujeme na InternetFOLKu nový seriál.

Archiv; Seriály; 3.12.2001
12093 čtenářů, známkovalo 334, průměr 2.9

LÍHEŇ JIRKY MORAVSKÉHO BRABCE

Kdysi jsem se se Slávkem Janouškem domluvil na pár společných písničkách. Nakonec jsem mu poslal tři texty, všechny nějak zpracoval a musím říci, že jak Svatý Martin, tak Fernetovka byly komerčně úspěšné (což není nepodstatné) a zároveň podle mého soudu i dobré písničky.

Archiv; Seriály; 3.12.2001
12956 čtenářů, známkovalo 346, průměr 2.8

Reklama