iFOLK - hudební server

Reklama

Reklama

Nejčtenější

Rubrika

Public relations

Poslední články

Citujeme z www.radiotv.cz

Ilustrace

Nejposlouchanější regionální stanice u nás - Radio Blaník - se rozšíří do jižních, západních a severních Čech. Jeho program budou přebírat Eldorádio, Radio Karolína a Radio Děčín, tedy stanice, které patří do rodiny rádií formátované jako czech conservative skupiny Media Bohemia. Vyplývá to z tiskové zprávy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, která dnes schválila žádosti zmíněných stanic o změnu názvu.

32451 čtenářů, známkovalo 397, průměr 3

Rádio Folk prosí o pomoc

Ilustrace

Rádio Folk v té podobě, ve které ho nyní můžete slyšet, začalo vysílat 1. května 2005. Vůbec jsme tenkrát netušili, do čeho vlastně jdeme a co to obnáší zajišťovat nonstop vysílání a 10 pořadů každý týden. Ale baví nás to a věříme, že naše vysílání baví i posluchače. Máme mnoho plánů, co ještě bychom chtěli nabídnout, ale...

32560 čtenářů, známkovalo 382, průměr 2.9

Nestíháme 18. října s Míšou Leichtem v Kafárně na kus řeči

Ilustrace

Náš říjnový klubový pořad jsme museli z provozních důvodů (viz Už nikdy Nestíháme pod Vesuvem) narychlo přesunout jinam. Termín i čas konání platí, mění se pouze místo. Proto se nenechte zmást webem Kavárny pod Vesuvem, kde se měl koncert původně konat, a přijďte ve čtvrtek do vinohradské Kafárny na kus řeči: společný koncert s výborným blue-country písničkářem Míšou Leichtem se bude konat tam!

12021 čtenářů, známkovalo 411, průměr 3.1

Hitparáda Top na moll

Ilustrace

Jediný televizní pořad věnovaný folku, country, trampské písničce, world music a vůbec žánrům, kterým se kdysi říkalo portovní a dnes se už poměrně často říká zahradní, se jmenuje Na moll. Je sice vysílán v příšerných vysílacích časech, ale díky internetu ho můžeme vidět v podstatě kdykoliv, jelikož je zde k vidění. Součástí pořadu je i hitparáda. Přinášíme vám výsledky jejího minulého kola:

13594 čtenářů, známkovalo 376, průměr 2.9

Reklama