iFOLK - hudební server

Reklama

Reklama

Nejčtenější

Rubrika

Recenze

Poslední články

2+1

Ilustrace

Takhle nějak bych nadepsal recenzi, kdyby na desce bylo řekněme 30 písní a jen dvě dobré a jedna slušná. Tentokrát nemám ale k ironii důvod, následující sčítání je totiž názvem modrého CD skupiny Šantré. A tak bych mohl hned příklad dokončit: 2+1= 15 velmi zdařilých skladeb.

38119 čtenářů, známkovalo 440, průměr 3.1

Beruchy

Ilustrace

Sorry za titulek, ale jak vyjádřit , že Berušky zase (hudebně) vyrostly? A to je asi tak nejlepší definice, která plyne z eponymního alba tohoto dívčího tria. Příjemná proměna nastala nejen v kvalitě výkonu, tak i v žánrovém zaměření.

36561 čtenářů, známkovalo 415, průměr 3

Písně hrůzy od Radůzy

Ilustrace

Originalita a provokativnost se vyčerpala, inspirace nepřišla a tak nastoupily nuda a repetitivní otrava.No jedním slovem bíduna, mladá paní. Ještě že Radůza už posbírala Anděly, dokud byla nová, po téhle desce už na ně asi nedosáhne.

Miloš Keller; Recenze; 30.10.2007
36967 čtenářů, známkovalo 450, průměr 3

nezmaři Nezmaři

Ilustrace

Kdo si zpívá , má do ráje blíž, tvrdí na svém na jaře novém CD Nezmaři a já se hned omlouvám, že jsem na tohle CD úplně zapomněl. Vlastně nezapomněl, obehrával jsem si jej stále dokola, a nedonesl jej ke svému pracovnímu stolu, odkud píšu recenze. Už tato věta by mohla být vlastně nejvýstižnější recenzí na tuto desku a mohl bych článek skončit.

20590 čtenářů, známkovalo 762, průměr 3.2

Reklama